Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Evropa před zkázou

10. 01. 2016 9:30:00
Rok 2015 znamenal pro Evropu vznik ohromného problému, který se zjevně bude v roce letošním ještě nekontrolovaně rozrůstat.

Slovem roku 2015 se stal "uprchlík". Mohutný příliv migrantů především z islámských států způsobil chaos a ukázal, že Evropská unie je zcela bezzubá, akce neschopná a v rozhodování těžkopádná.

Rovněž se ukázalo, že když budou státy staré EU chtít, vnutí své postoje novým členům silou bez ohledu na to, co si nové státy myslí či chtějí. Před tímto stavem varoval exprezident Václav Klaus, když se zdráhal podepsat Lisabonskou smlouvu, na jejímž základě byly několika státům vnuceny přerozdělovací kvóty na migranty.

Zpět ke slovu "uprchlík". Pod tímto slovem a pojmem si představuji člověka, který prchá před skutečným ohrožením, z míst, kde mu hrozí smrt. Takový člověk je velice vděčný každému, kdo mu dá najíst a poskytne střechu nad hlavou. Je ale uprchlíkem člověk, který projde téměř desítkou bezpečných států, násilím si vynucuje volný průchod přes hranice, pohrdá pomocí a darovaným jídlem a jeho cílem je především jeden evropský stát s vysokým sociálním systémem?

Takový člověk v mých očích už není uprchlík, notabene, pokud pochází ze států, kde žádné nebezpečí nehrozí, vyhýbá se možným kontrolám a hranice přechází ilegálně, nadto s falešnými doklady, ale je ekonomickým migrantem jdoucím jen za vidinou sociálních dávek.

Takovým migrantům by neměl být udělován azyl. Ilegální překročení hranic je v některých státech trestným činem, v jiných přestupkem, ale vždy pro tyto ilegály následuje úřední rozhodnutí o vyhoštění. Fakt, že se v mnoha případech nedaří vyhoštěné osoby skutečně donutit k opuštění státu, do kterého ilegálně vstoupili, je často i práce nevládních organizací, které žijí ze státních příspěvků a které de facto v důsledku destabilizují systém v daném státě.

Do Evropy dorazilo odhadem 1.3 milionů migrantů tvořených z 85% mladými silnými muži ve věku 18-35 let, z toho jen do Německa lehce přes milion. Nedávno se objevila zpráva o jednom iráckém migrantovi, který se rozhodl ze Švédska, země s vysoce rozbujelým sociálním systémem, vrátit domů do Iráku. Jeho slova o tom, že ve Švédsku byla nuda a jídlo by nežrala ani kočka musela naštvat snad každého, kdo si je přečetl.

Zároveň se přiznal, že přišel do Evropy jen kvůli sladkému životu v blahobytu. Historku, že jeho život je ohrožen iráckými ozbrojenci si jen vymyslel, aby se do Evropy dostal. Jeho cesta do Evropy přitom přišla jeho otce na téměř 200 tisíc korun. Otec mu rovněž zaplatil cestu zpět domů, do zcela bezpečného prostředí. Prý kdyby mu hrozilo nebezpečí, nevrátil by se.

Na cestu domů se mělo vypravit odhadem 35000 migrantů. Kapka v moři. Nicméně zpráva byla podána tak, aby potěšila právem znepokojené občany, kterým nedojde, že jde o mizivé množství migrantů. Každým dnem i v současném zimním období přitom do Evropy přichází okolo tří tisíc nových migrantů. Jinými slovy, za celý rok odjelo domů tolik migrantů, kolik jich do Evropy dorazí za necelou půlku měsíce.

Na letošní rok mluví velmi optimistické odhady o tom, že do Evropy přijdou cca 3 miliony migrantů z muslimských států. Ty pesimistické pak odhadují počet příchozích na milionů pět. Je to pro Evropu hrozba? Dle mého názoru ano a veliká. Islámský stát se netají tím, že mezi migranty jsou i jeho bojovníci - teroristé. Listopadový útok v Paříži ukázal, že je to pravda, ač nás evropští politici ujišťovali, že tomu tak není. Několik útočníků s falešným pasem přišlo do Evropy přes Řecko, prošlo celou Evropou a zaútočilo v srdci Francie.

Tak zvaní sluníčkáři, vítači migrantů, hatefree, ba i významní politici včetně médií doslova školí evropské obyvatelstvo, jak musíme těmto zuboženým "uprchlíkům" pomáhat a chovat se k nim vřele bez předsudků. Každý, kdo si dovolí poukázat na bezpečnostní riziko je bryskně onálepkován jako xenofob, rasista či fašista nebo islamofob.

Americká žurnalistka libanonského původu v diskusi, která se konala v době, kdy Islámský stát zavraždil několik Američanů odpověděla na otázku dívky muslimského vyznání slovy: "Na světě je 1.5 miliardy muslimů. Ne všichni jsou radikální, většina jsou mírumilovní lidé. Odhaduje se, že radikálů je mezi 15 - 25%, což znamená, že 75% jsou mírumilovní lidé. Pokud se na to podíváte zblízka, tak těch 15 - 25% je dost, 180 - 300 milionů lidí, radikálních muslimů, kteří svůj život zasvětili jedinému cíli, zničení západní civilizace."

Budeme-li velmi střízlivě a optimisticky odhadovat, že mezi migranty je pouhé procento radikálů, pak v Evropě je desetitisícová armáda radikálů ochotných násilím a zbraněmi ničit západní civilizaci. Útok v Paříži byl zjevně jen začátek. Slova Angely Merkelové de facto pozvala do Evropy nekontrolovanou masu lidí. Německo přestává situaci zvládat a německá kancléřka stále tlačí na to, aby byli migranti přerozděleni do všech států Evropské unie, i do těch, které kvóty odmítají.

Posuňme se v čase, do silvestrovských oslav. Německo zažilo v několika městech (totéž se odehrálo i v jiných evropských státech) masivní sexuální násilí ze strany migrantů. Připomeňme si, že v Kolíně nad Rýnem útočila zhruba tisícovka mužů arabského a severoafrického vzezření. Bylo ohlášeno přes dvě stě napadených žen a dvě znásilnění.

Kolínská starostka varovala před tím, aby se hromadné sexuální násilí spojovalo s migranty a radila ženám, aby nechodily do "no-go" zón a aby si ženy udržovaly odstup od mužů na vzdálenost paže. Jenže pak promluvili policisté, kteří na Silvestra před kolínským nádražím zasahovali. Většina kontrolovaných byli migranti ze Sýrie (nebo alespoň tento stát uvedli na úřadech). Jeden z kontrolovaných dokonce pronesl směrem k policistům něco neuvěřitelného: "Já jsem Syřan, Ke mně se musíte chovat mile, mě pozvala paní Merkelová."

Další pak přímo před policisty trhali své doklady, aby nemohli být zkontrolováni a vysmívali se, že si následující den půjdou klidně pro nové. I tohle je jen začátek. Prý toto obtěžování nemá nic společného s Koránem. Bohužel, má společného velmi mnoho. Žena je často vnímána jako pouhá věc sloužící jen na práci a sex. Podle Koránu má dokonce podřadné postavení a u soudu má její slovo jen poloviční váhu slova muže. V islámské kultuře se často stávají vraždy žen ze cti. Evidentně migranti chtějí dál žít podle svého náboženství a zvyku bez ohledu na evropské hodnoty.

Fakt, že se útok odehrál najednou v několika městech svědčí o zorganizovaném násilí. Muslimové dali Evropě pocítit, co může očekávat. Strach, který zákonitě taková akce vyvolá, je to, co bylo cílem. Neočekávejme nějaké hromadné přijetí západních hodnot, začlenění se do společnosti. Stále více jsem přesvědčen že jde o organizovanou invazi islámu do Evropy.

Absolutně nedokážu pochopit, proč evropští vůdci v čele a Angelou Merkelovou ženou Evropu vstříc islamizaci. Maďarsku je nasazována psí hlava za to, že zabezpečilo svou vnější hranici Schengenského prostoru plotem. Proč ale najednou do Maďarska, kam lze i dále vstoupit, ale jen přes legální hraniční přechody už migrační vlna nejde?

Evropa musí v pudu sebezáchovy učinit možná až drastická opatření. Především velice rychle deportovat ty, kteří si azyl nezaslouží. Musí učinit maximum proto, aby co nejméně lidí pronikalo na území Evropy ilegálně. Bude-li to nutné, nasadit na ochranu hranic i armádu. A především donutit Řecko, aby plnilo svou povinnost o ochraně vnějších hranic. Nepůjde-li to, bude muset Evropa Řecko vyloučit.

Zde už nejde o finance předluženého Řecka, ani tvar okurek nebo banánů. Tady jde o samotnou existenci naší evropské kultury. To, co se děje v Německu musí být záležitostí každého státu EU. Zde nepomohou žádné kvóty či jiné nesmysly, tady pomůže skutečně jen tvrdý přístup. Není vinou Evropy, že jinde na světě žijí lidé podstatně hůř. Na našem blahobytu pracovaly celé generace předků a je nesmysl nechat jejich práci zničit těmi, kteří si neváží ničeho, natož života "nevěřícího psa".

Snad stojí za připomenutí slova bývalého libyjského diktátora Kaddáfího: "Nemůžeme-li Evropu dobýt zbraněmi, dobydeme ji přes dělohy našich žen." Zatím je zde předvoj skoro milionu mladých bojeschopných mužů. Sexuální násilí v německých městech je také jen předzvěstí. Předzvěstí toho, že časem, při větší síle a odhodlání může dojít i na řezání hlav. Pokud Evropa a její představitelé budou i nadále strkat hlavu do písku, organizovat začleňovací kursy či kursy chování k ženám, omlouvat evidentně ekonomické migranty, že prchají před válkou a musíme jim poskytnout pohodlí a komfort, pak stojí jen krůček před zkázou. Doufejme, že neučiní rázný krok vpřed.

Dodatek: Deset dní po Silvestru vzrostl počet trestních oznámení ze strany napadených žen jen v Kolíně nad Rýnem na 516.

Autor: Rudolf Polanecký | neděle 10.1.2016 9:30 | karma článku: 48.46 | přečteno: 16442x

Další články blogera

Rudolf Polanecký

Babišův čapí problém

Ministr financí Andrej Babiš má vážný problém. Jeho farma Čapí hnízdo je silně podezřelá z dotačního podvodu.

14.3.2016 v 10:35 | Karma článku: 36.23 | Přečteno: 1492 | Diskuse

Rudolf Polanecký

Pedofilní obohacení evropské kultury

Takzvaní sluníčkáři prohlašují, že příliv islámských migrantů znamená obohacení evropské kultury. Myslí to vážně, bohužel.

8.2.2016 v 11:17 | Karma článku: 43.24 | Přečteno: 2746 | Diskuse

Rudolf Polanecký

Prozření Angely Merkelové?

"Čekáme, že až skončí válka, vrátíte se domů," řekla německá kancléřka Angela Merkelová na adresu migrantů, kteří zaplavili Německo.

1.2.2016 v 11:00 | Karma článku: 41.96 | Přečteno: 2173 | Diskuse

Rudolf Polanecký

Sobotkovy maily podruhé

Hackeři zveřejnili další várku ukradených mailů ze schránky premiéra Sobotky. Znovu se ukazuje, že boj proti kvótám ze strany vlády byl jen naoko.

19.1.2016 v 9:30 | Karma článku: 42.73 | Přečteno: 1727 | Diskuse

Další články z rubriky Politika

Karel Januška

Problematické kroky odvolacích soudů

Každý občan má nárok na rozhodování takovým soudem, který je řádně vyškolený a má potřebné morální vlastnosti. Řada sporů v prvním stupni končí tím, že některá strana podává odvolání.

18.10.2017 v 3:37 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 21 | Diskuse

Ivo Rottenberg

O demokracii

Má to být vláda lidu, kde se počítá se svobodou jednotlivce. K tak jednoduchému termínu existuje mnoho přívlastků a mnoho vykladačů.

17.10.2017 v 23:28 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 66 |

Jiří Kindl

Slova starosty města Dubí k těžbě lithia na Cínovci ze září 2017

Dovoli jsem si stáhnout článek starost města Dubí, kde se vyjadřuje k těžbě lithia na Cínovci a mám dojem, že to bude hodně lidí zajímat, zejména pana Čumbelíka.

17.10.2017 v 20:22 | Karma článku: 14.75 | Přečteno: 699 | Diskuse

Jan Dvořák

Velké překvapení, kdo patří mezi nejpopulárnější politiky podzimu!

Už jenom třikrát se vyspíme a volební místnosti nám doširoka otevřou svoji náruč. Zatímco my, prostí vhazovači lístků už se nemůžeme oněch dvou dnů naprosté svobody volby dočkat, jsou tu novináři, aby nám čekání ukrátili.

17.10.2017 v 19:35 | Karma článku: 12.40 | Přečteno: 393 | Diskuse

Adam Mikulášek

Je Matěj Stropnický milencem herce Daniela Krejčíka?

Podle Blesku právě toto Krejčík prohlásil. Úsměvné však je, že Stropnický se k věci odmítl vyjádřit. Jako Zelený nemá přece důvod se za svou případnou homosexualitu stydět, pokud skutečně s Krejčíkem „chodí“.

17.10.2017 v 19:09 | Karma článku: 26.95 | Přečteno: 1451 | Diskuse
VIP
Počet článků 1257 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 4325
Obyčejný, pravicově smýšlející téměř padesátník s mírně nadprůměrným platem, zajímající se o politiku a spoustu dalšího, zkrátka jeden z mnoha.TOPlist

@RudolfPolanecky


Soukromé blogové stránky
Rudolf Polanecký


Mé články najdete také na:
www.pravybreh.cz

Servery přebírající mé články:
www.neviditelnypes.cz
www.eportal.cz
www.ceskamedia.cz
www.ostrava-online.cz
www.moravskyjih.breclav.cz


FB skupina: Jsem pro postavení komunistů mimo zákon


Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.