Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

"Rapefugees" v akci

13. 01. 2016 9:30:00
SIlvestrovské sexuální násilí v Kolíně nad Rýnem má pokračování. Ukazuje se, že politici, policie a média se snažili celou a nejen tuto záležitost ututlat.

Počet trestních oznámení vzrostl jen v Kolíně nad Rýnem na 553. Z tisícovky útočníků policie vyšetřuje 23 osob. Státy původu vyšetřovaných osob? Maroko, Alžírsko, Tunisko, Sýrie, Libye, Somálsko, Turecko, Albánie. Kromě prvních dvou zemí jde vždy o jednu osobu.

Z těchto dvaceti tří útočníků je jeden nezletilý, nejméně deset z nich jsou žadatelé o azyl a nejméně devět jich je v Německu nelegálně. Napadené ženy a dívky mluví o bezmoci a ponížení, o chvílích hrůzy. Německý týdeník Focus a televize RTL, k nimž se dostaly protokoly vypovídají o masívním útoku. Výpovědi poškozených žen jsou doslova šokující.

Sylive (22): "Někteří ti týpci mě začali pronásledovat. Situace se vyhrotila. Jeden mi zajel rukou pod šaty na zadek. Kamarádku zahnali do tmavého kouta, kde se musela nechat osahávat. Některé dívky křičely, jiné ženy útočníci svlékli do spodního prádla. Všimla jsem si, že ti muži nemluvili německy, ale arabsky. Policisté nepomohli. Několikrát nám poradili, abychom si nechali na obranu lahve se sektem."

Christiane G.: "Přístup na nástupiště nádraží 10/11 byl uzavřen a zadní vchod byl na ty davy úzký. Ocitla jsem se úplně sevřená, nemohla jsem se ani hnout. Brzy jsem ucítila první ruku pod sukní, jak mě osahávala na intimních místech. Během těch čtyřiceti minut hrůzy se k ní přidaly nejméně čtyři další. Byla jsem úplně bezmocná, vydaná napospas vrávorajícím a šklebícím se mladíkům. Doufala jsem, že to tak nebudu muset říct, ale přesto, do jednoho to byli cizinci."

Lina S: "Řádili jak smyslů zbavení. Nebyli jen opilí, ale očividně i pod vlivem drog. Než se mi podařilo se jim vysmeknout, roztrhli mi kabát i svetr, jak se mi snažili dostat na prsa. Plakala jsem a doběhla do jedné kavárny, kde jsem se schovala. Až u sklenice s grogem jsem zjistila, že mi ukradli, peněženku, doklady, studijní průkaz a klíčky od skútru."

Gabi S. se nechce k událostem příliš vracet a jen poznamenala, že ji nikdy nenapadlo, že by se něčeho posdobného mohla dočkat ve vlastní zemi. Jak k incidentu přistoupila policie? Podle prvních zpráv konstatovala, že se silvestrovské oslavy v centru Kolína nad Rýnem obešly bez problémů. Z jakého důvodu policie lhala? Měla to snad nařízeno z nějakého vysokého místa kvůli tomu, aby nebyla (nejen) německá veřejnost pobouřena? Nezapadá to náhodou do účelového vykreslování migrantů jako bezproblémových lidí, aby se otupila nevole Němců?

Kolín nad Rýnem spustil doslova záplavu dosud zamlčovaných zpráv. Jedna z nich hovoří o tom, že se podobný útok odehrál již v letech 2014 a 2015 ve Švédsku na festivalu pro mládež "We are Sthlm". I ve Švédsku policie informovala, že na festivalu byla klidná atmosféra. Přitom účastnice festivalu nahlásily za oba roky 38 případů sexuálního napadení a 2 případy znásilnění. Útočili Afghánci, kteří přišli do Švédska bez rodičů. Odhaduje se padesát útočníků.

Policie mlčela, mlčela i média. Proč? Deník Dagens Nyheter byl na incident upozorněn policejním psychologem před půl rokem. Reportérka Hanne Kjöllerová psychologovi řekla, že si případ převzala jiná novinářka a útok Afghánských mladíků označila za výmysl Švédských demokratů. Psycholog nechtěl sdělit své jméno z obavy ze ztráty zaměstnání. Případ by prý mohl být vykonstruovaný příznivci nacionalistů a vyvolat rasistické nálady.

Veřejnost se tak dozvídá s dvouletým zpožděním, že sexuální násilí je u migrantů z muslimských států Blízkého východu běžnou záležitostí, stejně jako u migrantů ze severu Afriky, jako na potvoru opět u muslimské komunity. Co všechno je ještě evropským obyvatelům zamlčováno? Za jakým účelem jsou tajeny informace, které staví muslimskou kulturu a chování k ženám do nepříjemného jasného světla?

Kdo zcela úmyslně pracuje na islamizaci evropské kultury a snaží se tajením událostí držet veřejnost v nevědomosti o zvycích muslimů? Kdo z toho má prospěch? Co tím sleduje? Napadá mě šílená konspirační teorie, že cílem je zatlačit na obyvatelstvo, aby samo volalo po kontrolách, omezení vlastní svobody a vzniku centrálně řízeného státu Evropská unie. Rád se budu mýlit, nicméně soudného člověka musí tato varianta napadnout.

Aby toho nebylo málo, tak vysoce postavená německá politička přiznala, že v Německu byly zmanipulovány průzkumy veřejného mínění tak, aby nevyznívaly proti migrantům, aby tím bylo veřejné mínění ovlivněno k větší toleranci migrantů, kteří se nesnesou ani mezi sebou, kdy policie musí takřka denně řešit v německých zařízeních rvačky, znásilnění nebo dokonce vraždy znepřátelených národností či typů vyznání.

Kdo tak brutálně manipuluje evropským obyvatelstvem? Komu se chtějí jednotlivé členské státy zavděčit, že odvádějí špinavou práci na vlastních lidech? Otázek je mnoho a všechny de facto směřují k možné odpovědi uvedené výše. Politici, policie i média však zapomínají na to, že pravda vždy vyleze na povrch a že nejde všechno ututlat.

Nejde onálepkovat 75% národa jako xenofoby, rasisty nebo dokonce nacisty (fašisty). Nejde donekonečna zasahovat proti protiislámským demonstracím a účastníky šmahem označit jako nácky, ačkoli mezi demonstranty je věková i pohlavní všehochuť. Jak paradoxně vyznívá fakt, že policie na Silvestra radí dívkám, aby se bránily lahví od sektu a na ohlášenou demonstraci vyvolanou násilím ze strany migrantů nasadí 1700 policistů, vodní děla a slzný plyn.

Jistě, každá policie na světě zasáhne, pokud po ní někdo hází kamení, ale na příkladu kolínské demosntrace nelze říci, kdo přesně incident mezi demosntranty a policií vyvolal. Policie totiž zasáhla v okamžiku, kdy se třítisícový (oficiálně nekolika set hlavý) dav vydal na pochod. Zásah v Lipsku, kde demonstranti proti islámu v Evropě rozbíjeli auta a výlohy je zcela na místě. Přesto je zvláštní, že policie zadržela z 2000 demonstrantů celoui desetinu, zatímco při silvestrovském útoku nebyla schopna zadržet nikoho.

Pobouření obyvatel Evropy roste. Pokud byste se zaptali náhodných chodců kdekoli v Evropě, pak jen máloz nich vám řekne, že mu nevadí migranti. V Německu se proti migrantům po kolínských událostech staví už téměř 80% Němců. Máme štěstí, že v Čechách ještě není žádné velké množství migrantů, přesto se pomalu začínají objevovat prozatím ojedinělé incidenty, kdy muslimští migranti vyrazí z Německa k nám na lup. To co se děje v Německu musí zajímat každého obyvatele Evropy, protože doslova a do písmene jde o naši evropskou budoucnost.

K čemu to může vést? Pokud se situace v Německu dramaticky nezlepší, pak silně pochybuji, že Angela Merkelová politicky dožije konec roku. Situace na severu Evropy také čím dá víc směřuje k tomu, že stále více lidí odmítá migranty a kupříkladu Švédští demokraté výrazně nabývají na síle. Ve Francii postupně sílí Národní fronta.V Německu Pegida. U nás začíná stále více lidí sympatizovat s Konvičkovým IVČRN. Všímejme si toho, ale především by si měli toho všímat politici zavedených stran.

Všechna tato uskupení spojuje radikalismus a jednoduchá řešení, nacionalismus a populismus. Problém s muslimskými migranty je ohromný a brzy může být gigantický. Natolik, že to může znamenat konec evropské kultury. Radikální strany a uskupení využívají současné situace k tomu, aby se dostaly k moci. Potíž je v tom, že jednoduché řešení se bude podobat tomu, jaké Evropané zažívali počátkem čtyřicátých let minulého století.

Radikálové ale potřebují mít ke svému životu nějakého nepřítele a pokud se jim podaří zlikvidovat nepřítele vnějšího, zpravidla se obrací na nepřítele domácího. Může se snadno stát, že Evropa bude plná diktatur a obyčejný obyvatel bude žít ve strachu, bez svobod a bez naděje. Chtějí-li si současní politici zachovat možnost řídit jednotlivé státy, musí přistoupit na tvrdá opatření, na taková, která odmítají. Jinak to bude znamenat jejich konec.

Evropa nebyla připravená na milionový "invazní výsadek". Teď musí udělat vše proto, aby se situace neopakovala a naopak se milion migrantů co nejvíce ztenčil o cestovatele za blahobytem a v Evropě mohli zůstat dočasně jen ti, kterým skutečně jde o život. Bude toho Evropa schopná? To se ukáže s prvním jarním sluníčkem a další, ještě silnější vlnou. Osobně to vidím černě.

Autor: Rudolf Polanecký | středa 13.1.2016 9:30 | karma článku: 42.56 | přečteno: 2769x

Další články blogera

Rudolf Polanecký

Babišův čapí problém

Ministr financí Andrej Babiš má vážný problém. Jeho farma Čapí hnízdo je silně podezřelá z dotačního podvodu.

14.3.2016 v 10:35 | Karma článku: 36.23 | Přečteno: 1492 | Diskuse

Rudolf Polanecký

Pedofilní obohacení evropské kultury

Takzvaní sluníčkáři prohlašují, že příliv islámských migrantů znamená obohacení evropské kultury. Myslí to vážně, bohužel.

8.2.2016 v 11:17 | Karma článku: 43.24 | Přečteno: 2746 | Diskuse

Rudolf Polanecký

Prozření Angely Merkelové?

"Čekáme, že až skončí válka, vrátíte se domů," řekla německá kancléřka Angela Merkelová na adresu migrantů, kteří zaplavili Německo.

1.2.2016 v 11:00 | Karma článku: 41.96 | Přečteno: 2173 | Diskuse

Rudolf Polanecký

Sobotkovy maily podruhé

Hackeři zveřejnili další várku ukradených mailů ze schránky premiéra Sobotky. Znovu se ukazuje, že boj proti kvótám ze strany vlády byl jen naoko.

19.1.2016 v 9:30 | Karma článku: 42.73 | Přečteno: 1727 | Diskuse

Další články z rubriky Politika

Karel Januška

Problematické kroky odvolacích soudů

Každý občan má nárok na rozhodování takovým soudem, který je řádně vyškolený a má potřebné morální vlastnosti. Řada sporů v prvním stupni končí tím, že některá strana podává odvolání.

18.10.2017 v 3:37 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 25 | Diskuse

Ivo Rottenberg

O demokracii

Má to být vláda lidu, kde se počítá se svobodou jednotlivce. K tak jednoduchému termínu existuje mnoho přívlastků a mnoho vykladačů.

17.10.2017 v 23:28 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 70 |

Jiří Kindl

Slova starosty města Dubí k těžbě lithia na Cínovci ze září 2017

Dovoli jsem si stáhnout článek starost města Dubí, kde se vyjadřuje k těžbě lithia na Cínovci a mám dojem, že to bude hodně lidí zajímat, zejména pana Čumbelíka.

17.10.2017 v 20:22 | Karma článku: 14.75 | Přečteno: 704 | Diskuse

Jan Dvořák

Velké překvapení, kdo patří mezi nejpopulárnější politiky podzimu!

Už jenom třikrát se vyspíme a volební místnosti nám doširoka otevřou svoji náruč. Zatímco my, prostí vhazovači lístků už se nemůžeme oněch dvou dnů naprosté svobody volby dočkat, jsou tu novináři, aby nám čekání ukrátili.

17.10.2017 v 19:35 | Karma článku: 12.40 | Přečteno: 393 | Diskuse

Adam Mikulášek

Je Matěj Stropnický milencem herce Daniela Krejčíka?

Podle Blesku právě toto Krejčík prohlásil. Úsměvné však je, že Stropnický se k věci odmítl vyjádřit. Jako Zelený nemá přece důvod se za svou případnou homosexualitu stydět, pokud skutečně s Krejčíkem „chodí“.

17.10.2017 v 19:09 | Karma článku: 26.95 | Přečteno: 1457 | Diskuse
VIP
Počet článků 1257 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 4325
Obyčejný, pravicově smýšlející téměř padesátník s mírně nadprůměrným platem, zajímající se o politiku a spoustu dalšího, zkrátka jeden z mnoha.TOPlist

@RudolfPolanecky


Soukromé blogové stránky
Rudolf Polanecký


Mé články najdete také na:
www.pravybreh.cz

Servery přebírající mé články:
www.neviditelnypes.cz
www.eportal.cz
www.ceskamedia.cz
www.ostrava-online.cz
www.moravskyjih.breclav.cz


FB skupina: Jsem pro postavení komunistů mimo zákon


Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.